WYCIĄG Z PESTEK GREJPFRUTA

super żywność grzybica candida wyciąg z pestek grejpfruta

Pestki grejpfruta od wieków są cenione za swoje przeciwgrzybicze, antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie. W starożytności był wykorzystywany do leczenia zatruć pokarmowych, wrzodów żołądka i dwunastnicy. Wyciąg z pestek grejpfruta zwalcza ponad 800 rodzajów wirusów oraz ponad 100 gatunków grzybów, w tym grzyby rodzaju Candida. Niszczy również mikroorganizmy, pasożyty niszcząc ich układy oddechowe. Dzięki dużej zawartości witaminy C ma duży udział w odbudowaniu naszej odporności.

Wyciąg z pestek grejpfruta stosowany zewnętrznie pomaga w chorobach skóry: łuszczycy, liszajach, atopowym zapaleniu skóry oraz przy zwalczaniu różnego rodzaju grzybic. Należy jednak zaznaczyć, iż nie jest on szkodliwy dla naturalnej flory bakteryjnej w jelitach, jak wiele antybiotyków. W przeciwieństwie do nich nie powoduje także żadnych skutków ubocznych jego stosowania. Jest w 100% naturalny i zdrowy dla naszego organizmu.

Wyciąg z pestek grejpfruta pomaga również usunąć toksyny z organizmu oraz reguluję równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Sam owoc grejpfruta ma również działanie lecznicze. Składa się w 90% z wody, która zawiera niewielką ilość cukru. Jest bogaty w kwasy organiczne oraz witaminy C, E, PP oraz z grupy B.

LECZENIE

Należy łykać między 10 – 50 kropli dziennie, np. rozpuszczając w szklance wody.


 
 
 
shared on wplocker.com